Projektai

Micro lofts

microlofts Naujas loftų projektas ieškantiems netradicinių, mažesnių patalpų darbui ir gyvenimui esantis Kalvarijų g. Patalpos dalintos į jaukias erdves, kurios siekia iki 30 kv.m.  I aukšto loftai turės individualias 6 kv.m tersasas ir atsikirus įęjimus, II ir III a gyventojams įrengiami balkonai. Tai unikalus projektas ieškantiems mažesnių erdvių.

Ateities loftai

1_4_41175026

Tai nestandartinis, per du aukštus, su didelėmis terasomis būstas, kuriame pro didelius langus atsiveria puiki gamtos ar miesto panorama. Šie loftai įtiks ir ieškantiems mažo būsto, ir itin didelio. Erdvės suskirstytos į nuo 44 iki 157 kvadratinių metrų ploto loftus. Loftuose suplanuotas ekonomiškas autonominis dujinis šildymas, įvestos komunikacinės sistemos, o interjerą savininkai galės pasirinkti nevaržydami vaizduotės. Dalis „Ateities loftų“ erdvių gali tapti ir stilingais biurais ar kūrybinėmis studijomis, kurių šiuolaikiška erdvė įkvėps siekti naujovių ir žengti koja kojon su laiku.

Soho mini lofts

Projekto „Soho mini lofts“ fasadasNaujas loftų projektas, tiems kurie ieško netradicinių, mažesnių erdvių gyvenimui, darbui ar kūrybai . Mini loftų patalpos bus padalintos į nedideles, jaukias erdves, kurių dydis sieks nuo 34 kv. m. iki 60 kv. m., galima įsigyti plotą nuo 34 iki 125 kv.m, lubų aukštis nuo 3 iki 6 m, priklausomai nuo aukšto. 1 ir 3 aukšto gyventojai turės savo terasas.

Loft town

Lottown loftų projektasProjektas įgyvendinimas buvusiose kuro aparatūros gamyklos patalpose, ties Kalvarijų ir Kareivių gatvių sankryža.Tai pirmasis loftų miestas Rytų Europoje. Bus suformuoti butai, loftai,studijos bei darbui skirtos erdvės. Tai projektas idomus tiems, kuriems svarbu  ne tik patogi gyvenamoji aplinka, bet ir ją supanti aplinka.

Kuro aparatūros gamyklos loftai

Kuro aparatūros gamyklos loftaiLoftų  projektas  numatytas “Kuro aparatūros” gamyklos teritorijoje, esančioje šalia Kalvarijų ir Kareivių sankryžos trijų aukštų pastate,  kuriame veikė administracija,  Kiekvienas būsto dydį ir vidaus išplanavimus pasirinko pagal savo poreikius, visose patalpose išsaugoti dideli langai, aukštos lubos, tad erdvę galima dalinti į du lygius arba įsirengti antresoles. Iki loftų bus atvestos visos komunikacijos, įrengtos bendro naudojimo erdvės.  Pastato fasadas ir  stogas bus keičiami ir šildomi. Loftų  gyventojai pasirinko nuo nedidelių 40kv.m  iki pilnaverčių 100-200 kv.m. loftų.

Vytenio loftai  

Naujamiesčio mikrorajone, įsikūrę Vytenio loftai, 3 aukštų mūriniame pastate. 3 aukštas pilnai gyvenamas, šiuo metu įrenginėjami ir parduodami loftai 1 ir 2 aukštuose, nuo 47-87 kv.m.  Dujinis šildymas, atvestos visos komunikacijos (elektra, vanduo, kanalizacija). Galima įsirengti baloknus arba terasas. Parkingas namo kieme. Terasa ant stogo gyventojams, yra bendrija.

 

Belmonto loftai

Tai pirmieji loftai sostinėje iki šiol neatrastoje Užupio gamtoje, įsiliejantys į vieną ambicingiausių sostinės plėtros „Architektūros parko“projektą. Projekte dominuoja minimalizmas, švara, estetika.  Penkių aukštų pastate racionaliai  suplanuotos patogios, įvairaus dydžio gyvenamosios erdvės  nuo 32 -500 kv.m. Lubų aukštis siekia 4,6 m, kas leidžia įsirengti antrą aukštą. Erdvės sėkmingai gali būti pritaikomos stilingiems biurams, kūrybinėms studijoms, ar visiškai nestandartiniam gyvenamam būstui.

Radio lofts

 Projektas vystomas buvusioje radioelektronikos gamykloje „Elfa“ esančioje Vytenio ir Kauno g. sankirtoje.Pagal projektą numatytą sukurti funkcionalias, idomias erdves kūrybai, darbui ir gyvenimui, išsaugant pastato struktūrą ir jo išraiškingą architektūrą. Šis loftų projektas suteikia galimybę įsigyti nuo 35 iki kelių šimtų kvadratinių metrų patalpas.je. „Radio lofts“ sudaro 3 korpusai. Viename iš korpusų įsikūrė loftų gyvenimo būdą propaguojantys menininkai bei menų fabrikas “LOFTAS”

Partneriai

Bendraukime