Naujienos

Lofto erdvės įrengimas

2Idėja gyventi lofte tampa patrauklesnė ir labiau pageidautina vis didesniam skaičiui jaunų žmonių visame pasaulyje. Pradėkime nuo to, kas yra loftas? Tarptautinių žodžių žodyne loftas apibrėžiamas kaip didelė, neatskirta aukštais, gyvenimui pritaikyta fabriko ar kitokio pramoninio tipo pastato erdvė. Iš tiesų tai lyg didelė studija, be atskirų patalpų. Kartais lofte būna atskiras aukštas ar miegamojo zona kambario viršuje, tam, kad padidinti erdvę, be papildomo kambario tame pačiame aukšte. Kadangi nėra vidinių sienų, sunkiau sukurti atskiras erdves tokias kaip virtuvė, valgomasis,svetainė ir kt. Šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų lofto erdvės įrengimui, taip pat keletą įkvėpenčių loftų įrengimo pavyzdžių iš Paryžiaus, Milano, Berlyno bei Londono.

Loftų apšvietimas. Naudingi patarimai.

Loftas yra stilius… mada, užkariaujanti Lietuvos rinką ir kelianti vis didesnį žmonių susidomėjimą. Tai erdvė, kurioje Jūs galite realizuoti drąsiausias svajones, išreikšti savo individualumą bei kūrybiškumą.

Loftai pasižymi didelėmis atviromis erdvėmis, aukštomis lubomis, didžiūliais langais. Nešančiosios pastato konstrukcijos, metalo ir betono elementai dažniausiai yra atviri. Formuojant loftų interjerą patariama išsaugoti autentiškus pramoninius elementus ar net papildyti naujais: metaliniais vamzdžiais, šachtomis, elektros instaliacijos kanalais.

Ryškiaspalvė erdvė mažame lofte

Netgi ir nedidelis loftas gali tapti puikus kandidatas ieškant idealaus svajonių būsto.

Ši gyvenamoji erdvė yra vienas iš pavyzdžių kaip puikus išplanavimas ryški erdvė sukurta žaidžiant  spalvomis ir medžiagomis gali transformuotis iš nuobodžios į jaunatvišką, elegantišką loftą. Erdvė kurios plotas 58 kv. m. funkcionaliai padalinta 2 du aukštus. Pirmame aukšte įrengta virtuvė, valgomasis ir vonios kambarys, antrasis – skirtas miegamajai zonai.  Lofto struktūra leidžia gyvenamajai  erdvei  būti sujungtai stilingais sraigtiniais laiptais. Aukštų lubų dėka gražus nedidelis būstas atrodo didesnis, erdvesnis.  Be to, jos leidžia sukonfigūruoti erdvę su antresolę taip, kad būtų privati patalpa  poilsiui bei mėgavimuisi pasakišku Jūsų sukurtu dizainu.

Išskirtinis loftas Stokholme

Šis  išskirtinės architektūros ir dizaino loftas įsikūręs paskutiniame aukšte vieno populiariausių pastatų Stokholme. Įspūdingas pastatas buvo pastatytas 1885 m. Lofto  erdvė užima 300 kv.m  bei turi beveik 5 metrų  aukščio lubas. Daugybę langų turintis loftas leidžią mėgautis saulę nuo ryto iki vakaro ir gėrėtis  vaizdais į visas miesto puses.  Gyvenamoji erdvė įrengta prabangiomis ir aukštos kokybės medžiagomis bei buitine technika.  Įrengtas fantastiškas židinys, speciali knygų lentyna pabrėžianti ir išryškinanti  lubų aukštį bei nestandartinę formą. Loftas turi atskirą valgomojo erdvę, iš kurios galima mėgautis atsiveriančiu  vaizdu į istoriškai žymią ir svarbią miesto aikštę.

 

Partneriai

Bendraukime