Dirbk lofte

Niujorke prasidėjusi ir greitai po visą pasaulį išplitųsi loftų idėją gyvenimui,darbui ir kūrybai vis daugiau populiarėja ir  Lietuvoje.
Lofto esminės savybės didelė atvira erdvė,  dideli langai, aukštos lubos ir netradiciniai interjero sprendimai.  Loftą renkasi įmonės, kurioms svarbu įmonės reprezentatyvumas ir kartu  patogi aplinka darbuotojams.

Loftuose labiausiai mėgsta  įsukurti architektai, pardavimų imonės, reklamos agentūros ir kitos su kūryba susijusios įmonės. Moderniai ir stilingai įrengtos darbo erdvės originalus  prisitatymas klientams. Tai idealus sperndimas ieškantiems naujovių ir norintiems pabėgti iš klasikinės koridorinės sistemos.

Loftuose pasitelkus fantaziją galima sukurti patogią darbui ir šiuolaikišką nestandartinę darbo aplinką, tik  dažnai  prieš pradedant įrenginėti  erdvias patalpas susiduriama su daugybę klausimų  dėl tinkamiausio sprendimo pasirinkimo, kad  išvengti klaidų.  Tačiau nebūtina samdyti dizainerį,  nes pats gali susikurti individualią darbo aplinka pagal darbo pobūdį ir poreikius, tik reikia atkreipti dėmesį  į esminius dalykus, kaip turėtų panaudojama ervė, kiek bus darbuotojų, daugiau uždarų ar atvirų erdvių reikės. Kiek ir kokias pertvaras reikės suprojektuoti , kad būtų gera garso izoliacija. Įrenginėjant loftą biurui, svarbu suprojektuoti erdvę, taip kad ji atitiktų poreikius ir būtų patogi. Svarbu pasirinkti tinkamus baldus, išnaudoti visus nišas ir privalumus šios erdvės.

Daugybė pasaulyje žinomų komapnijų kaip „Google“, „Skype“, „Facebook“, „Swatch“ ir kt. Yra įsikūrusios būtent loftuose.  Tai komanijos kurios vertina darbuotojus ir nori sukurti draugišką komandinę atmosfera biure. Šie biurai suskirsto patalpas į darbui, poilsiui ir pramogoms skirtas erdves.

Google, Skype, Facebook ir Swatch biurai loftuose

Google biuras lofte (1/4) Google biuras lofte (2/4) Google biuras lofte (3/4) Google biuras lofte (4/4)
Skype biuras lofte Facebook biuras lofte Facebook biuras lofte Swatch biuras lofte

Partneriai

Bendraukime